Üldinfo

Huviringid

Siit leiad Tammiste Lasteaed-Algkoolis käivatele lastele mõeldud huviringid.

Huviringis käimiseks on vajalik eelnev registreerimine. Täpsem info ringi juhendajalt.

Siit leiad Tammiste Lasteaed-Algkoolis käivatele lastele mõeldud huviringid.

Robootika

Huviringi kestus: 01.10.2023 - 31.05.2024

Toimumispäevad: esmaspäev

Koolitaja: Heleri Hoog

Robootika huviring on mõeldud 5-7aastasele avastamis- ja loomisrõõmu otsivale poisile ja tüdrukule. Huviringis on vôimalik jooniste ja/vôi piltide järgi või lausa lapse omal looval viisil luua erinevaid projekte (loomad, linnud, sõidukid, ehitised jms). Samuti on võimalus luua ja katsetada juba keerukamate konstruktoritega nagu WeDo 2.0, Lego Education 9580 ja Lego Boost, kus valminud projektid pannakse liikuma mootorite ja ajudega läbi erinevate programeerimistarkvarade. Lastel on vôimalus tundma ôppida erinevaid hariduslike roboteid ning õppida programeerimist erinevates äppides.

KA 14.50 - 15.30

Heleri Hoog