6. detsembril toimus jõululaat 12. detsember

6. detsembril toimus meie õuel JÕULULAAT.

Oma müügiletid olid välja toonud kõik rühmad ja klassid, teenitud tulu panustatakse põnevatesse ettevõtmistesse. Meeleolu aitasid luua naisrahvatantsurühm Tammepiigad, Marge Lumisalu laulu- ja pilliringilapsed, koolilapsed muusikaõpetaja Ülle Jantsoni juhendamisel ning Tammiste naiskoor koos dirigent Kerttu-Liisa Sepaga.

Aitäh kõigile esinejatele ja nende juhendajatele! Suur tänu laada ettevalmistajatele, eesotsas majaperenaise Margit Koppeli ja töömehe Ando Albergiga. Tuhat tänu kõigile meie maja töötajatele, kes jõululaada õnnestumisse panustasid!

Suur-suur aitäh lapsevanematele, kes müügiletid igasugu hõrgutiste, hoidiste, käsitöö ja muuga katsid ning neile, kes aitasid lettide taga! Samuti suur tänu ka teile, kes te tulite laadamelust osa saama ja panustasite sisseostude tegemise näol! Ja tänamata ei saa jätta ka ilmataati, kes kinkis meile lausa muinasjutuliselt ilusa talveilma!

Ilusat jõuluootust kõigile!

6. detsembril toimus meie õuel JÕULULAAT.

Ilusat jõuluootust kõigile!