Veebruari tegemisi 23. veebruar

Veebruar on Tammiste Lasteaed-Algkoolis olnud üritusterohke. Lisaks lasteaia sünnipäevale tähistati veel erinevaid tähtpäevi.

Lasteaia- ja koolilastele tutvustas vastlapäeva kombestikku ning mängis vana aja mänge Terje Puistaja Eesti Rahvapärimuse Koolist.

Vabariigi aastapäeva eel, 20. veebruaril, osalesid Pajutibud Tartu maratonil. Distants oli 6030cm ja vahemaa läbiti papist suuskadel. Kõik tublid osalejad said aukirja.

Vabariigi aastapäeva tähistati meie majas ühise aktusega, esinesid kõik rühmad ja klassid. Kõlasid laulud, luuletused ja ka õpilaste omaloomingut, esitati mitu tantsu.

Soovime kõigile ilusat kodumaa sünnipäeva ning koolilastele mõnusat vaheaega!

Soovime kõigile ilusat kodumaa sünnipäeva ning koolilastele mõnusat vaheaega!