Draakoniaasta laulupäev Tootsi lasteaias 21. märts

Meie koolieelikutest laulu- ja pilliringilapsed Mirtel, Meribel, Lilian, Joosua ja Henri Kastaninublude rühmast koos muusikaõpetaja Marge Lumisaluga osalesid 19. märtsil Tootsis toimunud draakoniaasta laulupäeval. Laulupäevast võtsid osa nelja lasteaia laululapsed - Tootsist, Tammistest, Torist ja Pärnjõelt. Lapsed said toreda esinemiskogemuse ja võimaluse mängida kohaliku lasteaia rühmades. Hiina kalendriaasta loomale pühendatud laulupäeva korraldab Tootsi lasteaed eesotsas sealse muusikaõpetaja Inga Raudsepaga juba 11. korda.