Tori valla aasta haridustöötaja on Krislin Järvelaine 09. oktoober margit.mihkelsoo

Õpetajate päeval, 5. oktoobril tunnustas Tori vald aasta haridustöötajaid. Tiitli pälvis neli tublit õpetajat: Tiina Tominga-Ergezinger, Kärt Pähkel, Krislin Järvelaine ja Kait Kallau.

Krislin Järvelaine on lasteaia liikumisõpetajana Tammiste Lasteaed-Algkoolis Tervist Edendava Lasteaia meeskonna eestvedaja, eeskuju, ideede autor ja tegevuste läbiviija. Tema eestvedamisel on lasteaed-algkoolis valminud liikuma kutsuv siserada, samuti korraldab ta tervisekuu ja liikluspäeva tegevusi, millest on vaimustuses nii kolleegid, lapsed kui lapsevanemad. Lisaks õpetajatööle suudab Krislin liikumispisikuga nakatada ka kolleege, kaasates neid erinevatele spordiüritustele.

krislin_jarvelaine