Lasteaed

16.05
Reede
17.05
HommikusöökKaerahelbepuder, ploomimoos, soe mahlajookKeedumuna, sepik värske kurgiga, kakaoMannapuder, kaneel suhkruga, teeRiisipuder, vaarikamoos piim (koolipiim)Soojad kohupiimasaiad, tee sidruniga
TerviseampsViinamarjadPorgand (koolipuuvili)Pirn (koolipuuvili)Nuikapsas Õun (koolipuuvili)
LõunasöökPilaff, hapukoore-majoneesikaste maitserohelisega, hapukurgisalat, keefir (koolipiim)Kana-aedvilja püreesupp saiakrutoonidega, jäätisAhjuloha juustukattega, keedetud kartulid, piimakaste, värske salat, maitsevesiKodune seljanka, leib, puuviljatarretis, vahukoorGuljašš sealihast, hautatud tatar, peedi-küüslaugusalat majoneesikastmega, piim (koolipiim)
ÕhtuoodeLaste valmistatud tervislik võileib, maitsevesiMakaronisalat, mahlajookPannkoogid, maasikamoos, piim (koolipiim)Spagetid, hapukoore-ketšupikaste, mahlajookMaasika-jogurtismuuti, müsli